2000€ stipendija sportistiem katru semestri

Izvēlies Eiropas Tālmācības vidusskolu, 2000€ stipendija sportistiem katru semestri! Piesakies šodien un uzzini vairāk.

Kādēļ izvēlēties mācības Eiropas Tālmācības vidusskolā?

• Individuāls mācību grafiks katram sportistam - trenējies, cik bieži un kad vien vēlies.
  • Mācies, esot jebkurā pasaules valstī!
  • Mēs atbalstām sportista publisko tēlu, reklamējot viņa sasniegumus medijos,  sociālajos tīklos un skolas mājas lapā.
  • Rakstām ieteikuma vēstules vietējiem un ārzemju klubiem par sportista sasniegumiem un atbildību.
  • Eiropas Tālmācības vidusskolas sportistu stipendiju kopējais apjoms semestrī ir 2000€.
 Ja Tev ir vairāk jautājumu, sazinies!

Daži no 2021./2022. gada stipendijas ieguvējiem